Участь учнів школи в конкурсах, предметних олімпіадах у 2018-2019 н.р.
1. Ткачук Софію Богданівну, ученицю 3 класу – переможця обласного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка» ( вч. Бойчук Л. В.).
2. Дереш Анастасію Олегівну, ученицю 5 класу – переможця ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ( вч. Романович Л. С.).
3. Бея Дмитра Івановича, учня6 класу – переможця районного конкурсу, призера (ІІІ місце)обласного етапу конкурсу учнівських робіт «Примусове переселення у спогадах моїх предків» (вч. Ходоровська Х. С.).
4. Матієшина Владислава Андрійовича, учня 6 класу – призера ( ІІ місце ) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із математики (вч. Шемлей Ю.Є.).
5.Турчак Юлію Вікторівну, ученицю 6 класу – переможця ІІ Всеукраїнського (ХV Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка). Заочна номінація, 2019 р. ( вч. Ходоровська Х. С.), призера районного етапу виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет» (вч. Шептицька В.М.).
6. Грубенюк Карину Михайлівну, ученицю 7 класу – переможця районного етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література»(І місце), переможцяІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, призера (ІІ місце) ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вч.Гикава Л.Я.).
7. Жураківську Наталію Петрівну, ученицю 7 класу – переможця районного етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література»(вч.Гикава Л.Я.).
8. Мацейківа Назара Михайловича, учня 7 класу – призера (ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (вч. Шемлей Ю.Є.).
9. Ватраля Віталія Володимировича, учня 8 класу – призера ( ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із ІКТ (вч. Алергуш І. В.).
10. Семчишин Юлію Олегівну, ученицю 8 класу – переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови (вч. Галецька М. К.), призера (ІІІ місце) ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ( вч. Ковальчук У. В.), переможця районного етапу конкурсу учнівських робіт «Примусове переселення у спогадах моїх предків», номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (вч. Шептицька В.М.) .
11. Іванюк Вікторію Володимирівну,ученицю 8 класу – переможця районного етапу конкурсу учнівських робіт «Примусове переселення у спогадах моїх предків», номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»,.
12. Візір Вікторію Юріївну, ученицю 9 класу – переможця районного етапу конкурсу учнівських робіт «Примусове переселення у спогадах моїх предків», номінація «Література» ( вч. Ковальчук У. В.) .
13. Жураківську Марію Петрівну, ученицю 9 класу – переможцяВсеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства ( вч. Ходоровська Х. С.), призера (ІІ місце ) Всеукраїнської учнівської олімпіади із французької мови (вч. Галецька М. К.)
14. Явну Ірину Олегівну, ученицю 9 класу – призера (ІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (вч. Шептицька В. М.).
За належну роботу з обдарованими дітьми та якісну підготовку учнів до олімпіад, конкурсів оголосити подяку та нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту Колиндянської сільської ради таких учителів:
1. Алергуш І. В., учителя інформатики.
2. Ковальчук У.В., учителя української мови та літератури.
3. Ходоровській Х. С., учителя української літератури і правознавства.
4. Романович Л. С., учителя української мови та літератури.
5. Шемлей Ю.Є., учителя математики.
6. Галецькій М.К., учителя французької мови.
7. Шептицькій В.М., учителя трудового навчання .
8. Бойчук Л. В., учителя біології.
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ І ( ШКІЛЬНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД у 2017-18 н. р.
03 жовтня - образотворче мистецтво
04 жовтня - математика,
05 жовтня - географія,
06 жовтня - трудове навчання,
09 жовтня - англійська мова,
10 жовтня - французька мова,
11 жовтня - історія,
12 жовтня - економіка,
13 жовтня - українська мова і література,
16 жовтня - хімія,
17 жовтня - фізика,
18 жовтня - інформатика,
19 жовтня - біологія,
20 жовтня - правознавство,
23 жовтня - інформаційні технології
РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ
УЧАСТІ УЧНІВ ЗАКЛАДУ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАДАХ ТА КОНКУРСАХ
Учні школи брали участь у районних предметних олімпіадах з базових дисциплін, отримали призові місця:
№ П/П | Прізвище, ім’я, по-батькові учня | Клас | Базова дисципліна Результативність | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1. | Гургач Анастасія Євгенівна | 6 | Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (2017 p.) | Довгань А. Л. |
2. | Плецан Сніжана Ігорівна | 7 | ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури; ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики; ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови | Ковальчук У. В. Шемлей Ю. Є. Галецька М. К. |
3. | Башинська Тетяна Вадимівна | ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання | Шептицька В. М. | |
4. | Попіль Андріана Романівна | 8 | ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови | Довгань А. Л. |
Наказом по школі оголошено подяки та нагороджено Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Колиндянської сільської ради за активну участь у навчально-виховній роботі школи, за призові місця в ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, предметних, мистецьких конкурсах таких обдарованих учнів школи:
1. Гургач Анастасію Євгенівну, ученицю 11 класу - переможця Всеукpаїнського конкуpсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, бpати мої…» у номінації «Літеpатуpа» (м.Теpнопіль, 2017 p., вч. Дячок С. О.); за зайняте І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із французької мови (вч. Довгань А. Л.); за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ( вч. Дячок С. О.).
2. Плецан Сніжану Ігорівну, ученицю 8 класу - переможця обласного зльоту юних натуралістів у номінації «Квітуча Україна» ( вч. Бойчук Л. В.), волонтерку, вікіпедистку року, за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (вч. Ковальчук У. В.); з математики (вч. Шемлей Ю. Є.); із французької мови (вч. Галецька М. К.); за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вч. Ковальчук У.В.).
3. Попіль Андріану Романівну, ученицю 9 класу за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із французької мови (вч. Довгань А. Л.).
4. Башинську Тетяну Вадимівну, ученицю 8 класу за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (вч. Шептицька В. М.).
5. Грубенюк Карину Михайлівну, ученицю 5 класу - переможця ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, за зайняте ІІ місце у ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вч.Гикава Л.Я.).
6. Жураківську Марію Петрівну, ученицю 7 класу за зайняте ІІ місце у ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вч. Ковальчук У.В.).
7. Слободяна Ігоря Андрійовича, учня 9 класу за зайняте ІІ місце у ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вч. Ходоровська Х.С.).
8. Турчак Юлію Вікторівну, ученицю 4 класу - переможця ІІ Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка). Заочна номінація, м.Полтава, 25.02. 2017 р. ( вч. Рога О.В.).
9. Колісник Анастасію Володимирівну, ученицю 8 класу - переможця Всеукpаїнської акції «Кpолик», волонтерку, вікіпедистку року (вч. Бойчук Л.В., Дячок С. О.).
10. Жук Надію Степанівну, ученицю 2 класу за зайняте ІІІ місце у районних змаганнях з початкового технічного моделювання (вч. Зімбіцька О. А.).
Нагороджено Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» таких учнів школи:
1. Семчишин Анастасію Романівну – ученицю 2 класу.
2. Олика Максима Васильовича – учня 2 класу.
3. Галат Христину Василівну – учениццю 3 класу.
4. Дереш Анастасію Олегівну – ученицю 3 класу.
5. Турчак Юлію Вікторівну – ученицю 4 класу.
6. Бея Дмитра Івановича – учня 4 класу.
7. Бартко Діану Юріївну - ученицю 4 класу.
8. Грубенюк Карину Михайлівну – ученицю 5 класу.
9. Олійник Вікторію Вікторівну – ученицю 6 класу.
10. Семчишин Юлію Олегівну – ученицю 6 класу.
11. Жураківську Марію Петрівну – ученицю 7 класу.
12 . Плецан Сніжану Ігорівну – ученицю 8 класу.
Учні школи брали активну участь у Всеукраїнському конкурсі з української мови «Соняшник» (54учнів):
1-2 кл. – 16 учнів; 3-4 кл. – 14 учнів;
5-6 кл. – 12 учні; 7-8 кл. – 6учнів;
9 кл.– 4 учнів; 11 кл. – 2 учні.
Дипломами ІІ ступеня Всеукраїнського рівня нагороджено 1 учня,
· дипломами ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 2 учні,
· дипломами І ступеня регіонального рівня – 5 учнів,
· дипломами ІІ ступеня регіонального рівня – 6 учнів,
· дипломами ІІІ ступеня регіонального рівня – 5 учнів,
· дипломами переможця у початковій школі – 13 учнів.
У Міжнародному конкурсі з англійської мови «Грінвіч» (21 учень), у Міжнародному конкурсі з фізики «Кенгуру» (35учнів), у Міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер» (36 учнів), у Міжнародному конкурсі «Левеня» ( 5 учнів).Літературний конкурс "Ми за тверезе життя!" wym-1429111802413
Всеукраїнський конкурс "Безпека в житті - життя в безпеці"
http://7days-ua.com/news/bezpeka-v-zhytti-zhyttya-v-bezpetsi-2015-u-konkursi-mozhut-vzyaty-uchast-yuni-ternopilski-hudozhnyky/
Коментарi